Facebook Instagram

Kočkodan

Na našich stránkách jsme se rozhodli - s odkazem na veřejnou licenci - šířit satirický humor neformálního kolektivu autorů redakce Kočkodan. Informace zde obsažené a šířené považujeme za vtipnou nadsázku nad místy neveselou očkovací realitou u nás i ve světě. Poočkování se na tvorbě obsahu nepodílí, ale také se mu rádi zasmějeme. Pokud by se vás některé texty již příliš osobně dotýkaly, nebo byste měli za to, že šíří závažné nepravdivé informace, aniž by se jednalo o zjevně satirickou nadsázku, ozvěte se nám. Uvážíme, co s tím.
Aktuální informace naleznete v domovské
facebookové skupině

Nové Kočkodany můžete dostávat do vaší e-mailové schránkyPo zhodnocení první realizační etapy a názorů čtenářů i realizačního týmu, KOČKODAN MĚNÍ FORMÁT. Místo měsíčníku v PDF budou průběžně vycházet kratší obrázkové zprávy.

4. číslo satirického měsíčníku o očkování Kočkodan.
www.poockovani.cz/downloads/kockodan_2016_04.pdf

(1. září 2016)  V tomto čísle se dočtete: Pediatři vědí o vakcínách všechno, že očkování je konspirace, že existujte vakcína lásky a další zajímavá témata.
3. číslo satirického měsíčníku o očkování Kočkodan.
www.poockovani.cz/downloads/kockodan_2016_03.pdf

(1. srpna 2016)  V tomto čísle se dočtete: Jak lososi korumpují očkující lékaře, Ganggangský prostor, Chlíbkův nový parťák, napíchnutá NIKO, nové epitafy na obalech vakcín, Tři sestry podporují očkování, nové pozadí.
2. číslo satirického měsíčníku o očkování Kočkodan.
www.poockovani.cz/downloads/kockodan_2016_02.pdf

(1. července 2016)  V tomto čísle se dočtete: VAXXED bude!!!, první vigintavakcína, Cikrtův cvikr, kanonizace hlavního hygienika, Deus ex vakcina, zapal ptáka za čmeláka, Harry Potter a Sexsera, Poul Thorsen ovládá SÚKL aj.
1. číslo satirického měsíčníku o očkování Kočkodan.
www.poockovani.cz/downloads/kockodan_2016_01.pdf

(1. června 2016)  V tomto prvním čísle se dočtete: Od Vikingů až po Edwarda Jennera, nové karetní a deskové hry od Státního zdravotního ústavu, podivná směs laureátů ceny českých skeptiků, ochuzený uran jako adjuvans ve vakcínách, Olympiáda v očkování, zajímavé exkurze do oblasti práva i ekonomiky a spoustu jiných pozoruhodností.
Nové Kočkodany můžete dostávat do vaší e-mailové schránky