Brožury s příběhyJAK ZASÁHL SYSTÉM OČKOVÁNÍ DO ŽIVOTA NĚKTERÝCH RODIN

Skupina rodičů sestavila již tři brožury s názvem "Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I/II/III". Ve všech brožurách máte možnost se seznámit s reálnými příběhy dětí a jejich rodin, které různě závažným způsobem poznamenalo očkování a současný systém očkování v ČR.

Brožury jsou určeny nejen politikům, kteří svým hlasováním do života těchto a mnohých dalších rodin bezprostředně zasahují, ale i odborné veřejnosti, lékařům a v neposlední řadě široké veřejnosti. Všem nabízíme možnost si tyto brožury zdarma stáhnout a přečíst. Lze je zakoupit také v tištěné podobě.

Naším cílem je zdraví dětí a jejich očkování s minimalizací rizik, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale způsob jeho provádění bez respektu k individuálním potřebám jedince. Chceme ukázat, že očkování a následné reakce nejsou jen o zvýšené teplotě nebo bolesti v místě vpichu, ale o mnoha dalších nežádoucích účincích a aspektech, které na to navazují. Například péčí o jakkoliv postižené dítě, o vyloučení již přijatého dítěte z MŠ z důvodu nekompletního očkování, finanční zátěže rodin atd.

Předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby tak případné nežádoucí účinky byly zavčasu rozpoznány a mohlo se tak předejít vážnějším poškozením, které by hrozily po následném očkování.

Doposud jsme přinesli 170 reálných příběhů, chystáme se ale příběhy zveřejňovat dále. Chcete-li se o svůj příběh podělit i vy, můžete tak učinit na e-mailovou adresu NUpoOckovani@seznam.cz

Brožury je možné si objednat na adrese brozury.ocko@seznam.cz,

1. brožura – 75,- Kč, + poštovné dle ceníku České pošty
2. brožura – 120,- Kč + poštovné dle ceníku České pošty
3. brožura – 120,- Kč + poštovné dle ceníku České pošty

Brožury v PDF si lze zdarma stáhnout zde:

Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin III.
Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin II.
Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin