Facebook Instagram

3. června 2021 – Mezinárodní den poškozených očkováním


Letos získává tento mezinárodní den nový význam. Očkování si dříve alespoň hrálo na to, že je podáváno jako ochrana před nemocí, přestože mnohdy za vysokou cenu. Tento rok se však byznys s vakcínami odkryl v celé nahotě. Očkují se mladí dospělí a děti vůbec ne kvůli tomu, že by je to chránilo před nějakým nebezpečím. Ani kvůli tomu, aby nějakou nemoc nemohli roznášet dál. Očkují se, aby mohli jet na dovolenou a navštěvovat koncerty, aby konečně skončilo bolestivé a po několikanásobném opakování i zdraví nebezpečné šťourání do různých tělních otvorů. Je to otevřené vydírání vynucující píchnout si do svého těla jakýsi syntetický genetický materiál uschovaný v různých nano-pouzdrech, která mají za úkol tuto umělou DNA nebo RNA dopravit co nejsnáze do buněk, a jak je již dokázáno i do buněčných jader, ve kterých je uschováno to nejcennější, co lidská rasa vlastní, totiž DNA. A nejhrůznější je na tom skutečnost, že toto chtějí udělat dětem, u kterých je reálné riziko z nemoci samotné téměř nulové a u kterých je hromadným testováním prokázána minimální virová aktivita. Očkování dětí nedává smysl, přesto ho vlády evropských i světových zemí postupně schvalují. Pokud něco nedává smysl, a přesto je to vynucováno navzdory existenci reálných rizik, pak je toto jednání zločin.

A tento zločin již přináší a bude přinášet oběti. Oběti, o kterých zatím vůbec netušíme, jak mohou být velké. Vidíme, že obrovské represe, kterých jsme svědky, se do velké míry zavádějí jen kvůli tomu, aby lidi k očkování donutily. Oběti nebudou jen na životech a zdraví. Oběti již jsou ve zkrachovalých živnostech, v dětech, které se rok nemohly přirozeně stýkat s přáteli, a budou i ve splácení nesmyslných státních výdajů. Přitom epidemie postupně sama odeznívá, protože společnost je již dostatečně promořena a tedy přirozeně imunní. Současná proočkovanost je zatím ještě natolik nízká, že na celkové odeznívání epidemie má malý vliv. Všemožné represe však přesto dále zůstávají. Proč? Protože je potřeba vakcíny do lidí napíchat.

Lidé se tak očkují nevyzkoušenou vakcínou jen kvůli mezinárodnímu komplotu organizovanému na našem kontinentě Evropskou unií, WHO a farmaceutickými firmami ve spolupráci s národními vládami. Někteří z českých ministrů zdravotnictví měli dokonce prokázané finanční vazby na farma-firmy, prof. Prymula s firmou Biovomed, Arenberger s klinickými studiemi. Tzv. klinické studie jsou totiž často pouhým zlegalizováním úplatků od farma-firem. A lékařský stav je až na malé zářné výjimky zticha. Naše národní elita – lékaři, profesoři, přednostové – k tomuto zločinu zvláště na dětech mlčí. O této vakcíně nemůže nikdo tvrdit, že je bezpečná. Je sice „bezpečná“ natolik, že pro člověka s 10% rizikem úmrtí po viróze je rozumné o ní uvažovat. Ale nikdo nemůže zatím nijak prokázat, že je bezpečné s ní proočkovat zdravou dětskou populaci, pro kterou viróza není riziková vůbec. Jak píše imunolog Jiří Šinkora, jeden z mála odborníků, kteří se k očkování dětí staví odvážně a rozumně: „Nikdy jsem nebyl proti vakcínám, ale tenhle experiment na dětech se nám krutě vymstí. Jak může někdo povolit očkování dětí látkami, které nejsou dlouhodobě vyzkoušené, a to v situaci, kdy je to naprosto zbytečné.“

Vzpomeňme proto dnes na všechny, kterým očkování vzalo život, zdraví, dětství či normální existenci. Spojme se spolu v duchu a zapalme svíčky. Na lightacandle.eu můžete také zapálit svíčku virtuální. Právě se spouští registrace očkování dětí od šestnácti let. Snažte se děti před tímto očkováním chránit i za cenu vlastního nepohodlí, možná i výsměchů a negativních reakcí. Děti, které ještě nejsou dostatečně zralé rozhodnout se správně. Vůbec nevíme, co se může objevit za pár let, a tehdy již může být pozdě. Vždy je lepší udělat něco předem, než litovat toho, co již nejde navrátit. Abychom pro budoucnost zachovali naší zemi, musíme chránit to nejcennější – budoucí pokolení. A na tom jsme toho za poslední rok napáchali již dost.

 

Václav Hrabák
předseda Poočkování, z. s.
603 743 049